Baterie kompatibilní s Dewalt CS-DEC120PH (4000 mAh, 12 V)
Model: CS-DEC120PH
Značka: Cameron Sino
Model: CS-DEC120PH
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 4000 mAh
Napětí 12 V
Výkon 48 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá žlutá
Váha netto 357.8 g
Rozměry 90.1 x 63.5 x 65.5 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 4000 mAh
Napětí 12 V
Výkon 48 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá žlutá
Váha netto 357.8 g
Rozměry 90.1 x 63.5 x 65.5 mm
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobek je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX