CS-DEC180PW (3000 mAh, 18 V)
Model: CS-DEC180PW
Značka: Cameron Sino
CS-DEC180PW (3000 mAh, 18 V)
Model: CS-DEC180PW
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 3000 mAh
Napětí 18 V
Výkon 54 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 563.8 g
Rozměry 115.5 x 76.4 x 65.4 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 3000 mAh
Napětí 18 V
Výkon 54 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 563.8 g
Rozměry 115.5 x 76.4 x 65.4 mm
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobek je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX