Nabíječka kompatibilní s Sony DF-ACH100MC
Model: DF-ACH100MC
Značka: Cameron Sino
Model: DF-ACH100MC
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 206.5 g
Výstupní proud 3 A
Minimální výstupní napětí 8.6 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 60 x 56 x 28 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 206.5 g
Výstupní proud 3 A
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 60 x 56 x 28 mm
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobek je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
Sony
Výrobek je zaměnitelný za jiné s následujícími produktovými čísly:
SCPH-60100
Popis
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení