Baterie kompatibilní s Nikon CS-ENEL14 (900 mAh, 7.4 V)
Model: CS-ENEL14
Značka: Cameron Sino
Model: CS-ENEL14
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 900 mAh
Napětí 7.4 V
Výkon 6.66 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 49 g
Rozměry 53.6 x 37.8 x 14 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 900 mAh
Napětí 7.4 V
Výkon 6.66 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 49 g
Rozměry 53.6 x 37.8 x 14 mm
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Popis
Související produkty
CS-ENEL14A
CS-ENEL14A
Typ Typ: Li-ion
Napětí Napětí: 7.4 V
Kapacita Kapacita: 1030 mAh
CS-ENEL14A
Typ Typ Li-ion
Napětí Napětí: 7.4 V
Kapacita Kapacita: 1030 mAh
Je na skladě!
CS-ENEL4
CS-ENEL4
Napětí Napětí: 11.1 V
Napětí Napětí: 11.1 V
Je na skladě!
CS-NKP700MU
CS-NKP700MU
Napětí Napětí: 7.4 V
Napětí Napětí: 7.4 V
Dokumenty
Bezpečnostní informace
Odpovědná osoba
Techtek s.r.o.,
IČ 03228673
se sídlem Slavíčkova 6,
638 00 Brno,
Česká republika
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení