Baterie kompatibilní s Zoncare CS-ZRM120MD (5200 mAh, 14.8 V)
Model: CS-ZRM120MD
Značka: Cameron Sino
Model: CS-ZRM120MD
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 5200 mAh
Napětí 14.8 V
Výkon 76.96 Wh
Typ Li-ion
Barva Modrá
Váha netto 385 g
Rozměry 147.6 x 70.5 x 19.3 mm
Je na skladě!
Předpokládané datum doručení: úterý 19. května
Množství:
Dát do košíku
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 5200 mAh
Napětí 14.8 V
Výkon 76.96 Wh
Typ Li-ion
Barva Modrá
Váha netto 385 g
Rozměry 147.6 x 70.5 x 19.3 mm
Skladem | Doručení cca: úterý 19. května
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Vaše možnosti platby
Výrobek je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
Zoncare
Výrobek je zaměnitelný za jiné s následujícími produktovými čísly:
WPF12-0068
Popis
Související produkty
CS-BLT120MD
CS-BLT120MD
Typ Typ: Li-ion
Napětí Napětí: 12 V
Kapacita Kapacita: 1700 mAh
Typ Typ Li-ion
Napětí Napětí: 12 V
Kapacita Kapacita: 1700 mAh
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
CS-ZRM128MD
CS-ZRM128MD
Napětí Napětí: 14.8 V
Napětí Napětí: 14.8 V
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení