Nabíječka DF-MTC100BU
Model: DF-MTC100BU
Značka: Cameron Sino
Nabíječka DF-MTC100BU
Model: DF-MTC100BU
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 235.3 g
Výstupní proud 3 A
Minimální výstupní napětí 20 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 131.1 x 74.3 x 28.4 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 235.3 g
Výstupní proud 3 A
Minimální výstupní napětí 20 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 131.1 x 74.3 x 28.4 mm
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Popis
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení