Model: CS-RYB144PX
Značka: Cameron Sino
Baterie Nahrazuje Ryobi 1400656 (3000 mAh, 14.4 V)
Model: CS-RYB144PX
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 3000 mAh
Napětí 14.4 V
Výkon 43.2 Wh
Typ Ni-MH
Barva Černá žlutá
Váha netto 772 g
Rozměry 109.5 x 74 x 104.7 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 3000 mAh
Napětí 14.4 V
Výkon 43.2 Wh
Typ Ni-MH
Barva Černá žlutá
Váha netto 772 g
Rozměry 109.5 x 74 x 104.7 mm
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobek je zaměnitelný za jiné s následujícími produktovými čísly:
B-1415-S
B-1442T
BPP-1417
Popis
Související produkty
CS-RTH962PX
CS-RTH962PX
Typ Typ: Ni-MH
Napětí Napětí: 9.6 V
Kapacita Kapacita: 3000 mAh
Typ Typ Ni-MH
Napětí Napětí: 9.6 V
Kapacita Kapacita: 3000 mAh
CS-RTH962PW
CS-RTH962PW
Napětí Napětí: 9.6 V
Napětí Napětí: 9.6 V
CS-RYB144PW
CS-RYB144PW
Napětí Napětí: 14.4 V
Napětí Napětí: 14.4 V
CS-RTB828PX
CS-RTB828PX
Napětí Napětí: 12 V
Napětí Napětí: 12 V
CS-RTB828PW
CS-RTB828PW
Napětí Napětí: 12 V
Napětí Napětí: 12 V
Je na skladě!
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení