Model: DF-TOP240BE
Značka: Cameron Sino
Nabíječka kompatibilní s Nabíječka pro nářadí
Model: DF-TOP240BE
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 270.8 g
Výstupní proud 0 A
Minimální výstupní napětí 9 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 144.5 x 80.5 x 47 mm
Je na skladě!
Předpokládané datum doručení: čtvrtek 14. května
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 270.8 g
Výstupní proud 0 A
Minimální výstupní napětí 9 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 144.5 x 80.5 x 47 mm
Skladem | Doručení cca: čtvrtek 14. května
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobek je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
Topcon
Výrobek je zaměnitelný za jiné s následujícími produktovými čísly:
BT-24Q
Popis
Související produkty
CS-TOP520SL
CS-TOP520SL
Typ Typ: Ni-MH
Napětí Napětí: 7.2 V
Kapacita Kapacita: 2700 mAh
Typ Typ Ni-MH
Napětí Napětí: 7.2 V
Kapacita Kapacita: 2700 mAh
Je na skladě!
CS-TOP240SL
CS-TOP240SL
Napětí Napětí: 7.2 V
Napětí Napětí: 7.2 V
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení